Marketing menedzser / Marketing menedzser asszisztens

Főbb feladatok amikkel találkozhatsz nálunk:

  • Nyomdai kiadványok, arculati elemek, reklámanyagok tervezésében való részvétel,
  • Ismeretterjesztő anyagok szövegének szakmailag helytálló összeállítása,
  • Ismeretterjesztő előadások anyagának összeállítása
  • Célközönség számára rendezvények komplex megszervezése, lebonyolítása, szakmai képviselet ellátása a helyszínen, utómunkálatokban való részvétel
  • A projektben rögzített követelmények betartása/betartatása
  • A projekt mérföldköveinek, indikátorainak betartása/betartatása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal, nyomdával, grafikussal illetve a munkájuk ellenőrzése, segítése
  • Bejövő számlák ellenőrzése, kimenő számlákhoz kapcsolódó alátámasztó dokumentáció elkészítése
  • Social media kampányok tervezése és bonyolítása (szövegírás, fotózás, kreatív készítés)
  • Adminisztratív feladatok elvégzése, projektek dokumentálása
  • Árajánlatok kérése, összehasonlító táblázatok készítése

Ideális jelölt vagy, ha:

  • legalább  B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel, és rendszeresen vezetsz
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készséged van
  • Microsoft Office alkalmazásokat gond nélkül tudod használni
  • Törekszel rá, hogy magas színvonalú munkát végez, és nem is elégszel meg kevesebbel
  • nem okoz gondot a csapatmunka, de ha szükséges egyedül is végig viszel egy ügyet

Előnyt jelent, ha rendelkezel ezekkel atapasztalatokkal:

  • Európai Uniós finanszírozásból megvalósuló projektek lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Grafikai munkában szerzett tapasztalat
  • Filmkészítésben szerzett tapasztalat
  • Újságírói tapasztalat
  • Honlap fejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, lendületes csapat tagjaként dolgozhatsz
  • Rengeteg szakmai tapasztalatot szerezhetsz
  • Változatos és kreatív feladatokban lesz részed
  • Munkavégzés helye: Miskolc, esetenként miskolci és/vagy budapesti képviselettel, illetve a
  • rendezvények helyszínein
  • Munkakezdés várható időpontja: azonnal

Amennyiben úgy érzed van mit tanulnod még a szakmában, és hajlandó vagy ezért tenni is, úgy jelentkezz projektmenedzser asszisztensnek hozzánk!

Önéletrajzod a karrier@hrdinvest.hu címre várjuk!